Asterix 3D kártya (CBA)

Az alábbi lista egy pillanatnyi állapotot tükröz.
Bár így is megnézheted a kínálatot, de célszerű neked is regisztrálnod, mert a cserealapok folyamatosan változnak, új felhasználók csatlakoznak, viszik fel ajánlatukat.
Ha nem regisztrálsz és viszed fel az ajánlatodat, később mások nem fognak rád találni, így cserepartnereket veszítesz.

Asterix és barátai 3D kártyák
Gyüjtőalbum: 799 Ft
Kártyagyűjtő doboz: 499 Ft
Matrica gyűjtés: 2500 Ft-onként 1 db ingyenes, ajándék kártya különböző termékekért; valamint további kártya 99 Ft-ért vásárolható
Matricagyűjtési időszak: 2014. október 15-től december 31-ig, illetve a készlet erejéig.

Találd meg gyorsan a cserepartneredet! Szűrj a keresett sorszámra és csak azokat a csereajánlatokat listázza, amikben szerepel a keresett sorszám.
Vesszővel vagy szóközzel elválasztva több sorszámot is beírhatsz, de ekkor csak azok fognak listázódni, akinél mindegyik sorszám szerepel az ajánlat között. Ha így nem lenne találat, próbálkozz a sorszámokra külön keresni.
Kínál oszlopban:

Összesen: 124 partner
Listázva: 1-10
  1 2 3 4 5 ... következő »

Kínálja Keresi
nexus6 Budapest 17.
2022. augusztus 4.
A2, A3, A4, B4, D1, D3, D4, E1, E4, F1, F4, G1, G4
Bamaki Budapest 3.
Nem mindenben vagyok 100% ban biztos, mielőtt küldöm képen mutatom :)
2022. augusztus 1.
A1, A3, B3, C2, C4, D4, E1, E4, F2, G2, G3, H2, H3, H4
Digy Érd
Van ami eladó, egyébben találsz árakat! Tesco és Penny dínómatricákra is cserélek!
2022. július 27.
A4, D1
galanika Budaörs
Miracolous katica üres matricásalbumot keresek
2022. július 21.
B3, E1, E4, F3
sebi191 Budapest 11.
Csak hibátlan (nem kopott, gyűrt sarkú) kártyákat gyűjtök. Keresztbe is cserélek sorozatok között.
2022. július 21.
E1, G2, G4
Retek1 Budapest 4.
BUDAPESTEN CSAK SZEMÉLYESEN CSERÉLEK,érték arányban!RED KORONGÉRT BÁRMIT ADOK!
2022. július 17.
A1, A3, B1, B3, B4, C2, C3, C4, D2, D4, E2, E3, E4, F1, F2, F3, F4, G1, H1, H2, H3
Beus13 Budapest 18.
2022. július 15.
D1
Karesz31 Budapest 20.
2022. július 14.
B3, B3, D1, E3, E4, E4, F3, F3
AMJohnny Budapest 13.
2022. július 14.
A2, B1, B3, C2, D1, D2, D4, E4, G4
Rozi Budapest 4.
2022. július 13.
A1, A1, A1, A2, A4, A4, A4, A4, B1, B1, B1, B1, B3, B3, B4, C1, C1, D2, E4, E4, E4, G1

  1 2 3 4 5 ... következő »