UEFA EURO 2024 Germany matrica (Topps)

Az alábbi lista egy pillanatnyi állapotot tükröz.
Bár így is megnézheted a kínálatot, de célszerű neked is regisztrálnod, mert a cserealapok folyamatosan változnak, új felhasználók csatlakoznak, viszik fel ajánlatukat.
Ha nem regisztrálsz és viszed fel az ajánlatodat, később mások nem fognak rád találni, így cserepartnereket veszítesz.
Matricakódok:
ALB-P1
Albania Landmark (Group B)
ALB-P2
Albania Landmark (Group B)
ALB-PTW
Armando Broja (foil) (Group B)
ALB-SP
Elseid Hysaj (gold) (Group B)
ALB-TOP1
Jasir Asani (Group B)
ALB-TOP2
Kristjan Asllani (Group B)
ALB1
Emblem (foil) (Albania)
ALB2
Etrit Berisha (foil) (Albania)
ALB3
Nedim Bajrami (foil) (Albania)
ALB4
Thomas Strakosha (Albania)
ALB5
Ivan Balliu (Albania)
ALB6
Berat Djimsiti (Albania)
ALB7
Elseid Hysaj (Albania)
ALB8
Marash Kumbulla (Albania)
ALB9
Ardian Ismajli (Albania)
ALB10
Keidi Bare (Albania)
ALB11
Klaus Gjasula (Albania)
ALB12
Qazim Laci (Albania)
ALB13
Kristjan Asllani (Albania)
ALB14
Anis Mehmeti (Albania)
ALB15
Ylber Ramadani (Albania)
ALB16
Jasir Asani (Albania)
ALB17
Myrto Uzuni (Albania)
ALB18
Sokol Cikalleshi (Albania)
ALB19
Ernest Muci (Albania)
ALB20
Mirlind Daku (Albania)
ALB21
Armando Broja (Albania)
AUT-P1
Austria Landmark (Group D)
AUT-P2
Austria Landmark (Group D)
AUT-PTW
Nicolas Seiwald (foil) (Group D)
AUT-SP
Marko Arnautovic (gold) (Group D)
AUT-TOP1
Konrad Laimer (Group D)
AUT-TOP2
Patrick Wimmer (Group D)
AUT1
Emblem (foil) (Austria)
AUT2
David Alaba (foil) (Austria)
AUT3
Junior Adamu (foil) (Austria)
AUT4
Alexander Schlager (Austria)
AUT5
Stefan Posch (Austria)
AUT6
Philipp Lienhart (Austria)
AUT7
Philipp Mwene (Austria)
AUT8
Maximilian Wober (Austria)
AUT9
Kevin Danso (Austria)
AUT10
Marcel Sabitzer (Austria)
AUT11
Nicolas Seiwald (Austria)
AUT12
Florian Grillitsch (Austria)
AUT13
Xaver Schlager (Austria)
AUT14
Konrad Laimer (Austria)
AUT15
Christoph Baumgartner (Austria)
AUT16
Florian Kainz (Austria)
AUT17
Patrick Wimmer (Austria)
AUT18
Marko Arnautovic (Austria)
AUT19
Sasa Kalajdzic (Austria)
AUT20
Manprit Sarkaria (Austria)
AUT21
Michael Gregoritsch (Austria)
BEL-P1
Belgium Landmark (Group E)
BEL-P2
Belgium Landmark (Group E)
BEL-PTW
Johan Bakayoko (foil) (Group E)
BEL-SP
Romelu Lukaku (gold) (Group E)
BEL-TOP1
Lois Openda (Group E)
BEL-TOP2
Leandro Trossard (Group E)
BEL1
Emblem (foil) (Belgium)
BEL2
Kevin De Bruyne (foil) (Belgium)
BEL3
Amadou Onana (foil) (Belgium)
BEL4
Thibaut Courtois (Belgium)
BEL5
Jan Vertonghen (Belgium)
BEL6
Wout Faes (Belgium)
BEL7
Timothy Castagne (Belgium)
BEL8
Arthur Theate (Belgium)
BEL9
Zeno Debast (Belgium)
BEL10
Ameen Al-Dakhil (Belgium)
BEL11
Leander Dendoncker (Belgium)
BEL12
Romeo Lavia (Belgium)
BEL13
Youri Tielemans (Belgium)
BEL14
Charles De Ketelaere (Belgium)
BEL15
Yannick Carrasco (Belgium)
BEL16
Alexis Saelemaekers (Belgium)
BEL17
Leandro Trossard (Belgium)
BEL18
Jeremy Doku (Belgium)
BEL19
Romelu Lukaku (Belgium)
BEL20
Michy Batshuayi (Belgium)
BEL21
Lois Openda (Belgium)
BIH-UKR-SP
Rade Krunic Mykhailo Mudryk (Group E)
BIH1
Emblem (foil) (Bosnia and Herzegovina)
BIH2-3
Ibrahim Sehic Anel Ahmedhodzic (Bosnia and Herzegovina)
BIH4-5
Dennis Hadzikadunic Amar Dedic (Bosnia and Herzegovina)
BIH6-7
Sead Kolasinac Benjamin Tahirovic (Bosnia and Herzegovina)
BIH8-9
Miralem Pjanic Gojko Cimirot (Bosnia and Herzegovina)
BIH10-11
Amir Hadziahmetovic Rade Krunic (Bosnia and Herzegovina)
BIH12-13
Edin Dzeko Nemanja Bilbija (Bosnia and Herzegovina)
BIH14-15
Smail Prevljak Ermedin Demirovic (Bosnia and Herzegovina)
CRO-P1
Croatia Landmark (Group B)
CRO-P2
Croatia Landmark (Group B)
CRO-PTW
Josko Gvardiol (foil) (Group B)
CRO-SP
Mateo Kovacic (gold) (Group B)
CRO-TOP1
Andrej Kramaric (Group B)
CRO-TOP2
Ivan Perisic (Group B)
CRO1
Emblem (foil) (Croatia)
CRO2
Luka Modric (foil) (Croatia)
CRO3
Mateo Kovacic (foil) (Croatia)
CRO4
Dominik Livakovic (Croatia)
CRO5
Josip Stanisic (Croatia)
CRO6
Martin Erlic (Croatia)
CRO7
Josip Sutalo (Croatia)
CRO8
Borna Sosa (Croatia)
CRO9
Josko Gvardiol (Croatia)
CRO10
Domagoj Vida (Croatia)
CRO11
Josip Juranovic (Croatia)
CRO12
Lovro Majer (Croatia)
CRO13
Marcelo Brozovic (Croatia)
CRO14
Ivan Perisic (Croatia)
CRO15
Mario Pasalic (Croatia)
CRO16
Luka Ivanusec (Croatia)
CRO17
Luka Sucic (Croatia)
CRO18
Nikola Vlasic (Croatia)
CRO19
Mislav Orsic (Croatia)
CRO20
Andrej Kramaric (Croatia)
CRO21
Bruno Petkovic (Croatia)
CZE-P1
Czechia Landmark (Group F)
CZE-P2
Czechia Landmark (Group F)
CZE-PTW
Adam Hlozek (foil) (Group F)
CZE-SP
Patrik Schick (gold) (Group F)
CZE-TOP1
Tomas Holes (Group F)
CZE-TOP2
Alex Kral (Group F)
CZE1
Emblem (foil) (Czechia)
CZE2
Tomas Soucek (foil) (Czechia)
CZE3
Mojmir Chytil (foil) (Czechia)
CZE4
Jiri Pavlenka (Czechia)
CZE5
David Jurasek (Czechia)
CZE6
Jakub Brabec (Czechia)
CZE7
Vladimir Coufal (Czechia)
CZE8
Jaroslav Zeleny (Czechia)
CZE9
David Doudera (Czechia)
CZE10
Tomas Holes (Czechia)
CZE11
Alex Kral (Czechia)
CZE12
Ladislav Krejci (Czechia)
CZE13
Michal Sadilek (Czechia)
CZE14
Ondrej Lingr (Czechia)
CZE15
Lukas Sadilek (Czechia)
CZE16
Adam Hlozek (Czechia)
CZE17
Tomas Cvancara (Czechia)
CZE18
Jan Kuchta (Czechia)
CZE19
Patrik Schick (Czechia)
CZE20
Vaclav Cerny (Czechia)
CZE21
Vaclav Jurecka (Czechia)
DEN-P1
Denmark Landmark (Group C)
DEN-P2
Denmark Landmark (Group C)
DEN-PTW
Rasmus Hojlund (foil) (Group C)
DEN-SP
Pierre-Emile Hojbjerg (gold) (Group C)
DEN-TOP1
Andreas Christensen (Group C)
DEN-TOP2
Jonas Wind (Group C)
DEN1
Emblem (foil) (Denmark)
DEN2
Simon Kjaer (foil) (Denmark)
DEN3
Mikkel Damsgaard (foil) (Denmark)
DEN4
Kasper Schmeichel (Denmark)
DEN5
Andreas Christensen (Denmark)
DEN6
Victor Nelsson (Denmark)
DEN7
Joachim Andersen (Denmark)
DEN8
Rasmus Kristensen (Denmark)
DEN9
Jens Stryger (Denmark)
DEN10
Mathias Jensen (Denmark)
DEN11
Christian Norgaard (Denmark)
DEN12
Philip Billing (Denmark)
DEN13
Christian Eriksen (Denmark)
DEN14
Jesper Lindstrom (Denmark)
DEN15
Mohamed Daramy (Denmark)
DEN16
Pierre-Emile Hojbjerg (Denmark)
DEN17
Morten Hjulmand (Denmark)
DEN18
Jonas Wind (Denmark)
DEN19
Andreas Skov Olsen (Denmark)
DEN20
Yussuf Poulsen (Denmark)
DEN21
Rasmus Hojlund (Denmark)
ENG-P1
England Landmark (Group C)
ENG-P2
England Landmark (Group C)
ENG-PTW
Rico Lewis (foil) (Group C)
ENG-SP
Jude Bellingham (gold) (Group C)
ENG-TOP1
Mason Mount (Group C)
ENG-TOP2
Trent Alexander-Arnold (Group C)
ENG1
Emblem (foil) (England)
ENG2
Harry Kane (foil) (England)
ENG3
Cole Palmer (foil) (England)
ENG4
Jordan Pickford (England)
ENG5
Luke Thomas (England)
ENG6
Harry Maguire (England)
ENG7
Kieran Trippier (England)
ENG8
Luke Shaw (England)
ENG9
Trent Alexander-Arnold (England)
ENG10
Marc Guehi (England)
ENG11
Fikayo Tomori (England)
ENG12
Rico Lewis (England)
ENG13
Eberechi Eze (England)
ENG14
Declan Rice (England)
ENG15
Jordan Henderson (England)
ENG16
Jude Bellingham (England)
ENG17
Mason Mount (England)
ENG18
Jarrod Bowen (England)
ENG19
Jack Grealish (England)
ENG20
Ollie Watkins (England)
ENG21
Callum Wilson (England)
ESP-P1
Spain Landmark (Group B)
ESP-P2
Spain Landmark (Group B)
ESP-PTW
Lamine Yamal (foil) (Group B)
ESP-SP
Rodri (gold) (Group B)
ESP-TOP1
Ferran Torres (Group B)
ESP-TOP2
Pedri (Group B)
ESP1
Emblem (foil) (Spain)
ESP2
Alvaro Morata (foil) (Spain)
ESP3
Dani Olmo (foil) (Spain)
ESP4
Unai Simon (Spain)
ESP5
Cesar Azpilicueta (Spain)
ESP6
Pedro Porro (Spain)
ESP7
Alejandro Balde (Spain)
ESP8
Robin Le Normand (Spain)
ESP9
Pau Torres (Spain)
ESP10
Aymeric Laporte (Spain)
ESP11
Gavi (Spain)
ESP12
Pedri (Spain)
ESP13
Rodri (Spain)
ESP14
Fabian Ruiz (Spain)
ESP15
Nico Williams (Spain)
ESP16
Mikel Oyarzabal (Spain)
ESP17
Marco Asensio (Spain)
ESP18
Yeremy Pino (Spain)
ESP19
Lamine Yamal (Spain)
ESP20
Ansu Fati (Spain)
ESP21
Ferran Torres (Spain)
EST1
Emblem (foil) (Estonia)
EST2-3
Karl Hein Joonas Tamm (Estonia)
EST4-5
Marten Kuusk Artur Pikk (Estonia)
EST6-7
Marco Lukka Rasmus Peetson (Estonia)
EST8-9
Maksim Paskotsi Taijo Teniste (Estonia)
EST10-11
Nikita Baranov Rocco Shein (Estonia)
EST12-13
Georgi Tunjov Martin Miller (Estonia)
EST14-15
Markus Poom Martin Vetkal (Estonia)
EURO1
Trophy (foil) (Host of the UEFA Euro 2024)
EURO2
Koln (Host of the UEFA Euro 2024)
EURO3
Dortmund (Host of the UEFA Euro 2024)
EURO4
Dusseldorf (Host of the UEFA Euro 2024)
EURO5
Frankfurt (Host of the UEFA Euro 2024)
EURO6
Gelsenkirchen (Host of the UEFA Euro 2024)
EURO7
Hamburg (Host of the UEFA Euro 2024)
EURO8
Leipzig (Host of the UEFA Euro 2024)
EURO9
Munchen (Host of the UEFA Euro 2024)
EURO10
Stuttgart (Host of the UEFA Euro 2024)
EURO11
Berlin (Host of the UEFA Euro 2024)
FIN1
Emblem (foil) (Finland)
FIN2-3
Lukas Hradecky Leo Vaisanen (Finland)
FIN4-5
Arttu Hoskonen Nikolai Alho (Finland)
FIN6-7
Robert Ivanov Robin Lod (Finland)
FIN8-9
Glen Kamara Robert Taylor (Finland)
FIN10-11
Rasmus Schuller Kaan Kairinen (Finland)
FIN12-13
Oliver Antman Joel Pohjanpalo (Finland)
FIN14-15
Benjamin Kallman Teemu Pukki (Finland)
FRA-P1
France Landmark (Group D)
FRA-P2
France Landmark (Group D)
FRA-PTW
Eduardo Camavinga (foil) (Group D)
FRA-SP
Kingsley Coman (gold) (Group D)
FRA-TOP1
Randal Kolo Muani (Group D)
FRA-TOP2
Ousmane Dembele (Group D)
FRA1
Emblem (foil) (France)
FRA2
Zinedine Zidane (foil) (France)
FRA3
Ousmane Dembele (foil) (France)
FRA4
Mike Maignan (France)
FRA5
Ibrahima Konate (France)
FRA6
Jules Kounde (France)
FRA7
Dayot Upamecano (France)
FRA8
Castello Lukeba (France)
FRA9
Mohamed Simakan (France)
FRA10
Lucas Hernandez (France)
FRA11
Pierre Kalulu (France)
FRA12
Theo Hernandez (France)
FRA13
Eduardo Camavinga (France)
FRA14
Aurelien Tchouameni (France)
FRA15
Adrien Rabiot (France)
FRA16
Warren Zaire-Emery (France)
FRA17
Randal Kolo Muani (France)
FRA18
Olivier Giroud (France)
FRA19
Kingsley Coman (France)
FRA20
Antoine Griezmann (France)
FRA21
Marcus Thuram (France)
GA1
Overview (Group A)
GA2
Overview (Group A)
GB1
Overview (Group B)
GB2
Overview (Group B)
GC1
Overview (Group C)
GC2
Overview (Group C)
GD1
Overview (Group D)
GD2
Overview (Group D)
GE1
Overview (Group E)
GE2
Overview (Group E)
GEO-LUX-SP
Khvicha Kvaratskhelia Leandro Barreiro (Group F)
GEO1
Emblem (foil) (Georgia)
GEO2-3
Giorgi Mamardashvili Guram Kashia (Georgia)
GEO4-5
Otar Kakabadze Giorgi Gocholeishvili (Georgia)
GEO6-7
Lasha Dvali Solomon Kverkvelia (Georgia)
GEO8-9
Luka Lochoshvili Khvicha Kvaratskhelia (Georgia)
GEO10-11
Saba Lobjanidze Nika Kvekveskiri (Georgia)
GEO12-13
Giorgi Chakvetadze Zuriko Davitashvili (Georgia)
GEO14-15
Budu Zivzivadze Georges Mikautadze (Georgia)
GER-P1
Germany Landmark (Group A)
GER-P2
Germany Landmark (Group A)
GER-PTW
Jamal Musiala (foil) (Group A)
GER-SP
Leroy Sane (gold) (Group A)
GER-TOP1
Thomas Muller (Group A)
GER-TOP2
Ilkay Gundogan (Group A)
GER1
Emblem (foil) (Germany)
GER2
Ilkay Gundogan (foil) (Germany)
GER3
Julian Brandt (foil) (Germany)
GER4
Thilo Kehrer (Germany)
GER5
Nico Schlotterbeck (Germany)
GER6
Benjamin Henrichs (Germany)
GER7
Malick Thiaw (Germany)
GER8
Robin Gosens (Germany)
GER9
Niklas Sule (Germany)
GER10
Joshua Kimmich (Germany)
GER11
Jamal Musiala (Germany)
GER12
Mario Gotze (Germany)
GER13
Emre Can (Germany)
GER14
Timo Werner (Germany)
GER15
Leroy Sane (Germany)
GER16
Thomas Muller (Germany)
GER17
Niclas Fullkrug (Germany)
GER18
Karim Adeyemi (Germany)
GER19
Oliver Kahn (Germany)
GER20
Bastian Schweinsteiger (Germany)
GER21
Lothar Matthaus (Germany)
GF1
Overview (Group F)
GF2
Overview (Group F)
GRE-KAZ-SP
Konstantinos Mavropanos Bakhtiyor Zaynutdinov (Group F)
GRE1
Emblem (foil) (Greece)
GRE2-3
Odysseas Vlachodimos Panagiotis Retsos (Greece)
GRE4-5
Pantelis Chatzidiakos Kostas Tsimakas (Greece)
GRE6-7
Konstantinos Mavropanos Dimitris Giannoulis (Greece)
GRE8-9
George Baldock Andreas Bouchalakis (Greece)
GRE10-11
Dimitris Pelkas Dimitrios Kourmbelis (Greece)
GRE12-13
Tasos Bakasetas Petros Mantalos (Greece)
GRE14-15
Manolis Siopis Giorgios Masouras (Greece)
HUN-P1
Hungary Landmark (Group A)
HUN-P2
Hungary Landmark (Group A)
HUN-PTW
Milos Kerkez (foil) (Group A)
HUN-SP
Willi Orban (gold) (Group A)
HUN-TOP1
Martin Adam (Group A)
HUN-TOP2
Adam Nagy (Group A)
HUN1
Emblem (foil) (Hungary)
HUN2
Dominik Szoboszlai (foil) (Hungary)
HUN3
Callum Styles (foil) (Hungary)
HUN4
Denes Dibusz (Hungary)
HUN5
Adam Lang (Hungary)
HUN6
Attila Szalai (Hungary)
HUN7
Milos Kerkez (Hungary)
HUN8
Willi Orban (Hungary)
HUN9
Endre Botka (Hungary)
HUN10
Loic Nego (Hungary)
HUN11
Bendeguz Bolla (Hungary)
HUN12
Adam Nagy (Hungary)
HUN13
Zsolt Kalmar (Hungary)
HUN14
Daniel Gazdag (Hungary)
HUN15
Mihaly Kata (Hungary)
HUN16
Laszlo Kleinheisler (Hungary)
HUN17
Barnabas Varga (Hungary)
HUN18
Roland Sallai (Hungary)
HUN19
Kevin Csoboth (Hungary)
HUN20
Andras Nemeth (Hungary)
HUN21
Martin Adam (Hungary)
ICE1
Emblem (foil) (Iceland)
ICE2-3
Runar Runarsson Alfons Sampsted (Iceland)
ICE4-5
David Kristjan Olafsson Valgeir Lunddal Fridriksson (Iceland)
ICE6-7
Sverrir Ingason Hjortur Hermannsson (Iceland)
ICE8-9
Daniel Leo Gretarsson Aron Gunnarsson (Iceland)
ICE10-11
Birkir Bjarnason Jon Dagur Thorsteinsson (Iceland)
ICE12-13
Albert Gudmundsson Willum Thor Willumsson (Iceland)
ICE14-15
Mikael Anderson Alfred Finnbogason (Iceland)
ISR-ICE-SP
Manor Solomon Alfred Finnbogason (Group E)
ISR1
Emblem (foil) (Israel)
ISR2-3
Omri Glazer Miguel Vitor (Israel)
ISR4-5
Raz Shlomo Eli Dasa (Israel)
ISR6-7
Sean Goldberg Roy Revivo (Israel)
ISR8-9
Doron Leidner Oscar Gloukh (Israel)
ISR10-11
Dor Peretz Neta Lavi (Israel)
ISR12-13
Ramzi Safouri Gavriel Kanichowsky (Israel)
ISR14-15
Liel Abada Manor Solomon (Israel)
ITA-P1
Italy Landmark (Group B)
ITA-P2
Italy Landmark (Group B)
ITA-PTW
Wilfried Gnonto (foil) (Group B)
ITA-SP
Federico Chiesa (gold) (Group B)
ITA-TOP1
Ciro Immobile (Group B)
ITA-TOP2
Federico Dimarco (Group B)
ITA1
Emblem (foil) (Italy)
ITA2
Leonardo Bonucci (foil) (Italy)
ITA3
Jorginho (foil) (Italy)
ITA4
Gianluigi Donnarumma (Italy)
ITA5
Leonardo Spinazzola (Italy)
ITA6
Francesco Acerbi (Italy)
ITA7
Emerson Palmieri (Italy)
ITA8
Giorgio Scalvini (Italy)
ITA9
Alessandro Bastoni (Italy)
ITA10
Federico Dimarco (Italy)
ITA11
Gianluca Mancini (Italy)
ITA12
Destiny Udogie (Italy)
ITA13
Davide Frattesi (Italy)
ITA14
Matteo Pessina (Italy)
ITA15
Marco Verratti (Italy)
ITA16
Manuel Locatelli (Italy)
ITA17
Bryan Cristante (Italy)
ITA18
Gianluca Scamacca (Italy)
ITA19
Federico Chiesa (Italy)
ITA20
Ciro Immobile (Italy)
ITA21
Wilfried Gnonto (Italy)
KAZ1
Emblem (foil) (Kazakhstan)
KAZ2-3
Igor Shatskiy Nuraly Alip (Kazakhstan)
KAZ4-5
Lev Skvortsov Alexandr Marochkin (Kazakhstan)
KAZ6-7
Abzal Beysebekov Yan Vorogovskiy (Kazakhstan)
KAZ8-9
Ramazan Orazov Askhat Tagybergen (Kazakhstan)
KAZ10-11
Aslan Darabayev Bakhtiyor Zaynutdinov (Kazakhstan)
KAZ12-13
Elkhan Astanov Abat Aimbetov (Kazakhstan)
KAZ14-15
Maxim Samorodov Vladislav Prokopenko (Kazakhstan)
LEG1
Fernando Torres (Legends)
LEG2
Gareth Bale (Legends)
LEG3
Wayne Rooney (foil) (Legends)
LEG4
Pavel Nedved (Legends)
LEG5
Andriy Shevchenko (Legends)
LEG6
Clarence Seedorf (Legends)
LEG7
Luis Figo (Legends)
LEG8
Zinedine Zidane (foil) (Legends)
LEG9
Franz Beckenbauer (foil) (Legends)
LEG10
Zlatan Ibrahimovic (Legends)
LUX1
Emblem (foil) (Luxembourg)
LUX2-3
Anthony Moris Maxime Chanot (Luxembourg)
LUX4-5
Lars Gerson Mica Pinto (Luxembourg)
LUX6-7
Enes Mahmutovic Laurent Jans (Luxembourg)
LUX8-9
Marvin Martins Vincent Thill (Luxembourg)
LUX10-11
Christopher Martins Leandro Barreiro (Luxembourg)
LUX12-13
Mathias Olesen Gerson Rodrigues (Luxembourg)
LUX14-15
Danel Sinani Yvandro Borges Sanches (Luxembourg)
MM1-2
Mascot Jose Mourinho Signature (Dream Team)
NED-P1
Netherlands Landmark (Group D)
NED-P2
Netherlands Landmark (Group D)
NED-PTW
Xavi Simons (foil) (Group D)
NED-SP
Cody Gakpo (gold) (Group D)
NED-TOP1
Frenkie de Jong (Group D)
NED-TOP2
Donyell Malen (Group D)
NED1
Emblem (foil) (Netherlands)
NED2
Virgil van Dijk (foil) (Netherlands)
NED3
Frenkie de Jong (foil) (Netherlands)
NED4
Justin Bijlow (Netherlands)
NED5
Jeremie Frimpong (Netherlands)
NED6
Micky van de Ven (Netherlands)
NED7
Matthijs de Ligt (Netherlands)
NED8
Denzel Dumfries (Netherlands)
NED9
Lutsharel Geertruida (Netherlands)
NED10
Daley Blind (Netherlands)
NED11
Quilindschy Hartman (Netherlands)
NED12
Nathan Ake (Netherlands)
NED13
Tijjani Reijnders (Netherlands)
NED14
Marten de Roon (Netherlands)
NED15
Teun Koopmeiners (Netherlands)
NED16
Donyell Malen (Netherlands)
NED17
Xavi Simons (Netherlands)
NED18
Cody Gakpo (Netherlands)
NED19
Noa Lang (Netherlands)
NED20
Steven Bergwijn (Netherlands)
NED21
Memphis Depay (Netherlands)
POL-EST-SP
Robert Lewandowski Markus Poom (Group D)
POL1
Emblem (foil) (Poland)
POL2-3
Wojciech Szczesny Jan Bednarek (Poland)
POL4-5
Matty Cash Mateusz Wieteska (Poland)
POL6-7
Tomasz Kedziora Jakub Kiwior (Poland)
POL8-9
Bartosz Nicola Zalewski (Poland)
POL10-11
Piotr Zielinski Kacper Kozlowski (Poland)
POL12-13
Damian Szymanski Karol Linetty (Poland)
POL14-15
Arkadiusz Milik Robert Lewandowski (Poland)
POR-P1
Portugal Landmark (Group F)
POR-P2
Portugal Landmark (Group F)
POR-PTW
Rafael Leao (foil) (Group F)
POR-SP
Bernardo Silva (gold) (Group F)
POR-TOP1
Bruno Fernandes (Group F)
POR-TOP2
Goncalo Ramos (Group F)
POR1
Emblem (foil) (Portugal)
POR2
Cristiano Ronaldo (foil) (Portugal)
POR3
Joao Felix (foil) (Portugal)
POR4
Diogo Costa (Portugal)
POR5
Nelson Semedo (Portugal)
POR6
Antonio Silva (Portugal)
POR7
Ruben Dias (Portugal)
POR8
Raphael Guerreiro (Portugal)
POR9
Diogo Dalot (Portugal)
POR10
Nuno Mendes (Portugal)
POR11
Joao Cancelo (Portugal)
POR12
Joao Palhinha (Portugal)
POR13
Danilo (Portugal)
POR14
Otavio (Portugal)
POR15
Ruben Neves (Portugal)
POR16
Vitinha (Portugal)
POR17
Bruno Fernandes (Portugal)
POR18
Bernardo Silva (Portugal)
POR19
Goncalo Ramos (Portugal)
POR20
Diogo Jota (Portugal)
POR21
Rafael Leao (Portugal)
ROM-P1
Romania Landmark (Group E)
ROM-P2
Romania Landmark (Group E)
ROM-PTW
Ianis Hagi (foil) (Group E)
ROM-SP
Razvan Marin (gold) (Group E)
ROM-TOP1
Valentin Mihaila (Group E)
ROM-TOP2
Darius Olaru (Group E)
ROM1
Emblem (foil) (Romania)
ROM2
Nicolae Stanciu (foil) (Romania)
ROM3
Ianis Hagi (foil) (Romania)
ROM4
Horatiu Moldovan (Romania)
ROM5
Andrei Ratiu (Romania)
ROM6
Radu Dragusin (Romania)
ROM7
Cristian Manea (Romania)
ROM8
Vladimir Screciu (Romania)
ROM9
Nicusor Bancu (Romania)
ROM10
Andrei Burca (Romania)
ROM11
Tudor Baluta (Romania)
ROM12
Alexandru Cicaldau (Romania)
ROM13
Darius Olaru (Romania)
ROM14
Razvan Marin (Romania)
ROM15
Olimpiu Morutan (Romania)
ROM16
Marius Marin (Romania)
ROM17
George Puscas (Romania)
ROM18
Valentin Mihaila (Romania)
ROM19
Denis Alibec (Romania)
ROM20
Florinel Coman (Romania)
ROM21
Dennis Man (Romania)
SCO-P1
Scotland Landmark (Group A)
SCO-P2
Scotland Landmark (Group A)
SCO-PTW
Billy Gilmour (foil) (Group A)
SCO-SP
Scott McTominay (gold) (Group A)
SCO-TOP1
John McGinn (Group A)
SCO-TOP2
Ryan Porteous (Group A)
SCO1
Emblem (foil) (Scotland)
SCO2
Andrew Robertson (foil) (Scotland)
SCO3
Che Adams (foil) (Scotland)
SCO4
Angus Gunn (Scotland)
SCO5
Grant Hanley (Scotland)
SCO6
Jack Hendry (Scotland)
SCO7
Liam Cooper (Scotland)
SCO8
Nathan Patterson (Scotland)
SCO9
Ryan Porteous (Scotland)
SCO10
Aaron Hickey (Scotland)
SCO11
Kieran Tierney (Scotland)
SCO12
Callum McGregor (Scotland)
SCO13
Stuart Armstrong (Scotland)
SCO14
Billy Gilmour (Scotland)
SCO15
John McGinn (Scotland)
SCO16
Scott McTominay (Scotland)
SCO17
Lewis Ferguson (Scotland)
SCO18
Kenny McLean (Scotland)
SCO19
Ryan Jack (Scotland)
SCO20
Lyndon Dykes (Scotland)
SCO21
Ryan Christie (Scotland)
SRB-P1
Serbia Landmark (Group C)
SRB-P2
Serbia Landmark (Group C)
SRB-PTW
Lazar Samardzic (foil) (Group C)
SRB-SP
Dusan Vlahovic (gold) (Group C)
SRB-TOP1
Nikola Milenkovic (Group C)
SRB-TOP2
Aleksandar Mitrovic (Group C)
SRB1
Emblem (foil) (Serbia)
SRB2
Dusan Tadic (foil) (Serbia)
SRB3
Sergej Milinkovic-Savic (foil) (Serbia)
SRB4
Vanja Milinkovic-Savic (Serbia)
SRB5
Strahinja Pavlovic (Serbia)
SRB6
Filip Mladenovic (Serbia)
SRB7
Milos Veljkovic (Serbia)
SRB8
Nikola Milenkovic (Serbia)
SRB9
Strahinja Erakovic (Serbia)
SRB10
Srdan Babic (Serbia)
SRB11
Nemanja Maksimovic (Serbia)
SRB12
Nemanja Gudelj (Serbia)
SRB13
Sasa Lukic (Serbia)
SRB14
Marko Grujic (Serbia)
SRB15
Ivan Ilic (Serbia)
SRB16
Filip Duricic (Serbia)
SRB17
Lazar Samardzic (Serbia)
SRB18
Filip Kostic (Serbia)
SRB19
Andrija Zivkovic (Serbia)
SRB20
Aleksandar Mitrovic (Serbia)
SRB21
Dusan Vlahovic (Serbia)
SUI-P1
Switzerland Landmark (Group A)
SUI-P2
Switzerland Landmark (Group A)
SUI-PTW
Fabian Rieder (foil) (Group A)
SUI-SP
Noah Okafor (gold) (Group A)
SUI-TOP1
Nico Elvedi (Group A)
SUI-TOP2
Djibril Sow (Group A)
SUI1
Emblem (foil) (Switzerland)
SUI2
Granit Xhaka (foil) (Switzerland)
SUI3
Xherdan Shaqiri (foil) (Switzerland)
SUI4
Yann Sommer (Switzerland)
SUI5
Silvan Widmer (Switzerland)
SUI6
Manuel Akanji (Switzerland)
SUI7
Ricardo Rodriguez (Switzerland)
SUI8
Nico Elvedi (Switzerland)
SUI9
Fabian Schar (Switzerland)
SUI10
Edimilson Fernandes (Switzerland)
SUI11
Michel Aebischer (Switzerland)
SUI12
Denis Zakaria (Switzerland)
SUI13
Remo Freuler (Switzerland)
SUI14
Fabian Rieder (Switzerland)
SUI15
Djibril Sow (Switzerland)
SUI16
Filip Ugrinic (Switzerland)
SUI17
Dan Ndoye (Switzerland)
SUI18
Ruben Vargas (Switzerland)
SUI19
Zeki Amdouni (Switzerland)
SUI20
Breel Embolo (Switzerland)
SUI21
Noah Okafor (Switzerland)
SVK-P1
Slovakia Landmark (Group E)
SVK-P2
Slovakia Landmark (Group E)
SVK-PTW
Tomas Suslov (foil) (Group E)
SVK-SP
Stanislav Lobotka (gold) (Group E)
SVK-TOP1
David Hancko (Group E)
SVK-TOP2
Robert Mak (Group E)
SVK1
Emblem (foil) (Slovakia)
SVK2
Milan Skriniar (foil) (Slovakia)
SVK3
Laci Benes (foil) (Slovakia)
SVK4
Martin Dubravka (Slovakia)
SVK5
Peter Pekarik (Slovakia)
SVK6
Denis Vavro (Slovakia)
SVK7
Michal Tomic (Slovakia)
SVK8
David Hancko (Slovakia)
SVK9
Ondrej Duda (Slovakia)
SVK10
Patrik Hrosovsky (Slovakia)
SVK11
Jakub Kadak (Slovakia)
SVK12
Juraj Kucka (Slovakia)
SVK13
Matus Bero (Slovakia)
SVK14
Stanislav Lobotka (Slovakia)
SVK15
Tomas Suslov (Slovakia)
SVK16
Robert Bozenik (Slovakia)
SVK17
Robert Polievka (Slovakia)
SVK18
Adam Zrelak (Slovakia)
SVK19
Lukas Haraslin (Slovakia)
SVK20
Robert Mak (Slovakia)
SVK21
Erik Jirka (Slovakia)
SVN-P1
Slovenia Landmark (Group C)
SVN-P2
Slovenia Landmark (Group C)
SVN-PTW
Zan Vipotnik (foil) (Group C)
SVN-SP
Benjamin Sesko (gold) (Group C)
SVN-TOP1
Zan Karnicnik (Group C)
SVN-TOP2
Andraz Sporar (Group C)
SVN1
Emblem (foil) (Slovenia)
SVN2
Jan Oblak (foil) (Slovenia)
SVN3
Benjamin Sesko (foil) (Slovenia)
SVN4
Jaka Bijol (Slovenia)
SVN5
Jure Balkovec (Slovenia)
SVN6
Miha Blazic (Slovenia)
SVN7
Zan Karnicnik (Slovenia)
SVN8
Petar Stojanovic (Slovenia)
SVN9
David Brekalo (Slovenia)
SVN10
Erik Janza (Slovenia)
SVN11
Benjamin Verbic (Slovenia)
SVN12
Sandi Lovric (Slovenia)
SVN13
Miha Zajc (Slovenia)
SVN14
Jasmin Kurtic (Slovenia)
SVN15
Adam Gnezda Cerin (Slovenia)
SVN16
Jon Gorenc Stankovic (Slovenia)
SVN17
Luka Zahovic (Slovenia)
SVN18
Jan Mlakar (Slovenia)
SVN19
Zan Vipotnik (Slovenia)
SVN20
Andraz Sporar (Slovenia)
SVN21
Timi Max Elsnik (Slovenia)
TOPPS1
Topps Logo (Introduction)
TUR-P1
Turkey Landmark (Group F)
TUR-P2
Turkey Landmark (Group F)
TUR-PTW
Arda Guler (foil) (Group F)
TUR-SP
Cengiz Under (gold) (Group F)
TUR-TOP1
Merih Demiral (Group F)
TUR-TOP2
Orkun Kokcu (Group F)
TUR1
Emblem (foil) (Turkey)
TUR2
Hakan Calhanoglu (foil) (Turkey)
TUR3
Baris Alper Yilmaz (foil) (Turkey)
TUR4
Mert Gunok (Turkey)
TUR5
Zeki Celik (Turkey)
TUR6
Caglar Soyuncu (Turkey)
TUR7
Eren Elmali (Turkey)
TUR8
Abdulkerim Bardakci (Turkey)
TUR9
Ozan Kabak (Turkey)
TUR10
Onur Bulut (Turkey)
TUR11
Ferdi Kadioglu (Turkey)
TUR12
Merih Demiral (Turkey)
TUR13
Cenk Ozkacar (Turkey)
TUR14
Salih Ozcan (Turkey)
TUR15
Irfan Can Kahveci (Turkey)
TUR16
Arda Guler (Turkey)
TUR17
Orkun Kokcu (Turkey)
TUR18
Kerem Akturkoglu (Turkey)
TUR19
Cenk Tosun (Turkey)
TUR20
Enes Unal (Turkey)
TUR21
Cengiz Under (Turkey)
UEFA1
UEFA Euro Logo (Introduction)
UEFA2
Matchball (Introduction)
UEFA3
Corporate Sticker (Introduction)
UKR1
Emblem (foil) (Ukraine)
UKR2-3
Anatoliy Trubin Yukhym Konoplia (Ukraine)
UKR4-5
Bogdan Mykhaylichenko Oleksandr Zinchenko (Ukraine)
UKR6-7
Illia Zabarnyi Vitaliy Mykolenko (Ukraine)
UKR8-9
Mykola Matviyenko Georgiy Sudakov (Ukraine)
UKR10-11
Taras Stepanenko Serhiy Sydorchuk (Ukraine)
UKR12-13
Viktor Tsygankov Andriy Yarmolenko (Ukraine)
UKR14-15
Roman Yaremchuk Mykhailo Mudryk (Ukraine)
WAL-FIN-SP
Brennan Johnson Teemu Pukki (Group D)
WAL1
Emblem (foil) (Wales)
WAL2-3
Danny Ward Ben Davies (Wales)
WAL4-5
Neco Williams Joe Rodon (Wales)
WAL6-7
Connor Roberts Chris Mepham (Wales)
WAL8-9
Aaron Ramsey David Brooks (Wales)
WAL10-11
Harry Wilson Jordan James (Wales)
WAL12-13
Ethan Ampadu Daniel James (Wales)
WAL14-15
Kieffer Moore Brennan Johnson (Wales)
Teljes lista

Találd meg gyorsan a cserepartneredet! Szűrj a keresett sorszámra és csak azokat a csereajánlatokat listázza, amikben szerepel a keresett sorszám.
Vesszővel vagy szóközzel elválasztva több sorszámot is beírhatsz, de ekkor csak azok fognak listázódni, akinél mindegyik sorszám szerepel az ajánlat között. Ha így nem lenne találat, próbálkozz a sorszámokra külön keresni.
Kínál oszlopban:

Összesen: 26 partner
Listázva: 1-10
 

Kínálja Keresi
Senninha Budapest 15.
Budapest területén és Pest megyében személyesen cserélek vagy adok-veszek.
2024. június 15.
ALB-P1, AUT10, AUT20, BEL2, BEL4, BEL14, CRO3, CRO21, CRO-PTW, CZE13, DEN-P1, DEN-P2, ENG2, ENG13, ENG18, ENG19, ESP3, ESP-P2, EURO7, FIN14-15, FRA-P1, FRA-PTW, GEO1, GRE12-13, GRE-KAZ-SP, HUN12, HUN-P2, ICE1, ISR8-9, ISR14-15, ITA16, ITA-P2, KAZ2-3, NED3, NED4, NED6, NED9, NED21, POR9, POR-P1, ROM2, ROM7, ROM11, ROM21, SCO2, SCO6, SCO17, SCO-TOP1, SUI-PTW, SVK1, SVK3, SVK17, SVN-TOP1, SVN-TOP2, UKR4-5, UKR10-11 EURO2, EURO3, EURO6, EURO8, EURO9, GA1, GA2, HUN2, HUN3, HUN4, HUN5, HUN6, HUN9, HUN15, HUN18, HUN20, HUN-P1, HUN-PTW, HUN-TOP1, HUN-TOP2, UEFA2
Wimi Budapest 5.
2024. június 15.
ALB11, ALB16, AUT4, AUT14, AUT17, BEL7, BEL13, BEL13, BEL18, CRO1, CRO1, CRO2, CRO8, CRO-TOP2, CZE8, CZE18, CZE20, CZE21, CZE21, DEN2, DEN2, DEN8, DEN8, DEN12, DEN12, DEN15, ENG7, ENG7, ENG12, ENG15, ENG15, ENG-PTW, ENG-PTW, ESP17, EST10-11, EST10-11, EURO3, EURO7, FIN14-15, FIN14-15, FIN14-15, FRA3, FRA10, FRA15, FRA15, FRA-P1, FRA-P1, GA2, GEO-LUX-SP, GEO-LUX-SP, GEO-LUX-SP, GER2, GER21, GER-P2, GRE2-3, HUN5, HUN5, HUN11, HUN12, HUN21, ICE8-9, ICE10-11, ICE10-11, ICE14-15, ISR2-3, ISR2-3, ISR6-7, ISR8-9, ITA11, ITA16, ITA16, ITA-P2, ITA-P2, LEG2, LEG7, LUX2-3, LUX2-3, LUX4-5, LUX4-5, LUX4-5, NED3, NED16, NED21, POL6-7, POR2, POR2, POR13, POR15, POR15, POR18, POR21, POR21, ROM3, ROM18, ROM21, ROM-P2, ROM-P2, SCO9, SCO12, SRB1, SRB1, SRB10, SRB12, SRB15, SRB-P1, SRB-TOP1, SRB-TOP1, SUI2, SUI3, SUI6, SUI9, SUI17, SUI-PTW, SVK6, SVK-TOP2, SVK-TOP2, SVN4, TUR2, TUR21, TUR-P1, TUR-TOP1, TUR-TOP1, UEFA3, UKR2-3, UKR2-3, UKR4-5, UKR4-5, UKR4-5, UKR4-5, WAL2-3, WAL4-5, WAL4-5, WAL6-7 ALB1, ALB2, ALB5, ALB9, ALB17, ALB-P2, ALB-SP, ALB-TOP1, AUT1, AUT2, AUT5, AUT7, AUT11, AUT15, AUT16, AUT19, AUT21, AUT-P1, AUT-PTW, AUT-SP, AUT-TOP1, BEL1, BEL4, BEL6, BEL8, BEL11, BEL12, BEL14, BEL-P1, BEL-P2, BEL-SP, BIH4-5, BIH6-7, BIH14-15, BIH-UKR-SP, CRO4, CRO5, CRO13, CRO16, CRO17, CRO18, CRO21, CZE3, CZE9, CZE11, CZE12, CZE13, CZE15, CZE17, CZE19, CZE-P2, CZE-SP, DEN4, DEN9, DEN11, DEN13, DEN14, DEN19, DEN20, DEN21, DEN-P1, DEN-PTW, DEN-SP, DEN-TOP2, ENG1, ENG3, ENG6, ENG11, ENG14, ENG17, ENG18, ENG-SP, ENG-TOP1, ESP8, ESP16, ESP18, ESP19, ESP21, ESP-P2, ESP-SP, ESP-TOP1, EST1, EST2-3, EST8-9, EURO2, EURO4, EURO11, FIN1, FIN4-5, FRA5, FRA6, FRA12, FRA13, FRA17, FRA-SP, GB1, GC2, GE1, GE2, GEO12-13, GER1, GER3, GER4, GER8, GER12, GER17, GER20, GER-PTW, GER-SP, GER-TOP2, GF1, GF2, GRE1, GRE6-7, GRE8-9, GRE10-11, GRE12-13, GRE14-15, HUN2, HUN4, HUN6, HUN9, HUN16, HUN-P2, HUN-SP, HUN-TOP2, ICE4-5, ISR4-5, ISR12-13, ITA2, ITA5, ITA7, ITA10, ITA-TOP2, KAZ6-7, KAZ10-11, KAZ14-15, LEG5, LEG6, LUX1, LUX6-7, LUX14-15, NED1, NED4, NED5, NED12, NED15, NED18, NED-SP, NED-TOP2, POL1, POL10-11, POL14-15, POR5, POR8, POR10, POR12, POR17, POR19, POR-P2, POR-PTW, POR-TOP1, ROM4, ROM6, ROM8, ROM12, ROM13, ROM15, ROM19, ROM20, ROM-SP, ROM-TOP1, SCO2, SCO6, SCO13, SCO15, SCO16, SCO17, SCO18, SCO19, SCO20, SCO-P1, SRB3, SRB5, SRB6, SRB7, SRB9, SRB14, SRB18, SRB21, SRB-SP, SRB-TOP2, SUI8, SUI10, SUI12, SUI19, SUI21, SUI-P1, SUI-SP, SUI-TOP1, SUI-TOP2, SVK2, SVK9, SVK13, SVK15, SVK17, SVK19, SVK21, SVK-P1, SVK-P2, SVK-SP, SVK-TOP1, SVN1, SVN3, SVN6, SVN10, SVN12, SVN18, SVN20, TUR1, TUR4, TUR6, TUR9, TUR11, TUR19, TUR-PTW, TUR-SP, TUR-TOP2, UEFA2, WAL12-13
A.Balázs Zalaegerszeg
2024. június 15.
ALB12, ALB14, ALB16, ALB-P1, ALB-PTW, AUT15, AUT17, AUT20, AUT21, BEL4, BEL10, BIH1, CRO1, CRO1, CRO13, CRO15, CRO17, CRO17, CZE16, CZE16, CZE19, CZE20, CZE20, CZE21, DEN3, DEN3, DEN16, DEN17, DEN17, DEN21, ENG2, ENG20, ENG20, ENG-PTW, ESP15, ESP15, ESP16, ESP17, ESP17, ESP21, EST14-15, EURO3, EURO3, EURO3, EURO3, EURO3, FIN8-9, FIN14-15, FRA-P2, FRA-P2, GEO14-15, GEO-LUX-SP, GER2, GER21, GRE6-7, GRE6-7, GRE-KAZ-SP, HUN20, HUN21, ICE12-13, ISR6-7, ISR14-15, ITA5, ITA7, ITA12, ITA16, KAZ2-3, LEG1, LEG6, LUX8-9, LUX10-11, LUX10-11, NED1, NED5, NED19, POL4-5, POL14-15, POL14-15, POR11, ROM1, ROM3, ROM4, ROM21, ROM-TOP2, SCO-P1, SRB12, SRB-TOP1, SUI15, SUI17, SUI17, SVK3, SVK6, SVK9, SVK19, SVN16, SVN-P2, TUR8, TUR12, TUR-TOP1, UKR4-5, UKR4-5, UKR4-5, WAL1 ALB-P2, BEL-SP, ESP-SP, EURO2, EURO7, GD2, GER17, GRE12-13, LUX12-13, NED17, SUI-PTW, SVN13
AMJohnny Budapest 13.
2024. június 15.
ALB5, ALB7, ALB10, ALB11, ALB16, ALB18, ALB19, ALB20, ALB21, ALB-P1, ALB-PTW, ALB-TOP1, AUT7, AUT10, AUT13, AUT14, AUT17, AUT21, AUT-TOP1, BEL1, BEL4, BEL8, BEL10, BEL12, BEL13, BEL16, BEL18, BEL20, BEL-P1, BEL-P2, BEL-TOP2, BIH1, BIH2-3, BIH8-9, BIH12-13, BIH-UKR-SP, CRO3, CRO13, CRO-TOP1, CRO-TOP2, CZE1, CZE4, CZE7, CZE8, CZE9, CZE10, CZE12, CZE19, CZE20, CZE-P2, DEN3, DEN4, DEN7, DEN9, DEN12, DEN13, DEN15, DEN17, DEN21, DEN-P1, DEN-TOP1, ENG7, ENG8, ENG11, ENG12, ENG14, ENG17, ENG18, ENG-P2, ENG-PTW, ENG-TOP1, ESP1, ESP4, ESP8, ESP11, ESP12, ESP16, ESP17, ESP18, ESP-P1, ESP-TOP1, ESP-TOP2, EST1, EST4-5, EST10-11, EST14-15, EURO3, EURO4, EURO5, EURO6, EURO10, EURO11, FIN2-3, FIN6-7, FIN8-9, FIN12-13, FIN14-15, FRA8, FRA10, FRA11, FRA13, FRA14, FRA15, FRA17, FRA-P2, FRA-TOP1, GA1, GB2, GC2, GD1, GEO4-5, GEO8-9, GEO12-13, GEO14-15, GEO-LUX-SP, GER4, GER8, GER10, GER14, GER20, GER21, GER-P1, GER-TOP1, GRE8-9, GRE10-11, GRE-KAZ-SP, HUN16, HUN20, HUN-PTW, HUN-TOP2, ICE4-5, ICE12-13, ICE14-15, ISR2-3, ISR6-7, ISR8-9, ISR10-11, ISR14-15, ITA1, ITA7, ITA9, ITA12, ITA13, ITA16, ITA18, ITA19, ITA21, ITA-P2, KAZ2-3, KAZ8-9, KAZ14-15, LEG5, LEG7, LUX1, LUX4-5, LUX8-9, LUX10-11, NED1, NED4, NED6, NED9, NED10, NED13, NED16, NED21, POL4-5, POL12-13, POL-EST-SP, POR5, POR6, POR10, POR11, POR12, POR13, POR17, POR-P1, POR-TOP1, ROM9, ROM11, ROM20, ROM21, ROM-PTW, ROM-TOP1, ROM-TOP2, SCO2, SCO10, SCO12, SCO14, SCO16, SCO18, SCO19, SCO21, SCO-P1, SCO-P2, SCO-TOP1, SRB4, SRB11, SRB12, SRB17, SRB19, SRB20, SRB-P1, SRB-TOP1, SRB-TOP2, SUI6, SUI7, SUI10, SUI14, SUI15, SUI19, SUI20, SUI-TOP1, SVK6, SVK10, SVK20, SVK21, SVK-PTW, SVN12, SVN16, SVN17, SVN19, SVN21, SVN-P1, SVN-PTW, SVN-TOP2, TUR2, TUR8, TUR11, TUR12, TUR15, TUR16, TUR17, TUR-P1, TUR-PTW, TUR-TOP2, UKR2-3, UKR4-5, UKR10-11, UKR12-13, UKR14-15, WAL2-3, WAL4-5, WAL8-9, WAL-FIN-SP BEL-SP, ROM-SP
Polonius Budapest 15.
2022 Qatar Adrenalyn XL kártyáimat UEFA Euro 2020 Adrenalyn XL 2021 Kick Off kártyákra cserélem.
2024. június 15.
ALB11, ALB11, ALB12, ALB15, ALB16, ALB21, ALB-PTW, ALB-TOP2, ALB-TOP2, AUT3, AUT4, AUT12, AUT14, AUT14, AUT18, AUT20, AUT20, AUT20, AUT-P2, BEL3, BEL10, BEL10, BEL13, BEL19, BEL19, BEL21, BEL-PTW, BEL-TOP2, BIH1, BIH8-9, BIH12-13, CRO1, CRO3, CRO6, CRO12, CRO12, CRO19, CRO19, CRO-TOP1, CRO-TOP2, CRO-TOP2, CZE1, CZE2, CZE8, CZE10, CZE16, CZE16, DEN3, DEN8, DEN12, DEN-TOP1, ENG2, ENG4, ENG4, ENG7, ENG8, ENG9, ENG20, ENG-P2, ENG-PTW, ENG-TOP2, ESP1, ESP1, ESP4, ESP5, ESP7, ESP7, ESP12, ESP15, ESP15, EST10-11, EURO5, EURO5, EURO7, FIN6-7, FIN6-7, FIN10-11, FIN10-11, FIN14-15, FRA8, FRA10, FRA15, FRA-P2, FRA-TOP1, FRA-TOP1, GEO6-7, GEO14-15, GEO-LUX-SP, GEO-LUX-SP, GER5, GER7, GER14, GER16, GER19, GER21, GER-P1, HUN8, HUN12, HUN18, HUN20, HUN20, HUN21, ICE8-9, ICE10-11, ICE10-11, ICE12-13, ICE12-13, ISR2-3, ITA14, ITA14, ITA15, ITA16, ITA16, ITA-TOP1, KAZ12-13, LEG7, LEG10, LEG10, LUX8-9, LUX8-9, LUX12-13, NED2, NED8, NED16, NED17, NED21, NED-TOP1, NED-TOP1, POL4-5, POL6-7, POL8-9, POL-EST-SP, POR1, POR13, POR14, POR21, ROM1, ROM5, ROM10, ROM14, ROM18, ROM21, ROM-P1, ROM-TOP2, ROM-TOP2, SCO1, SCO1, SCO4, SCO9, SCO12, SCO12, SCO14, SCO14, SCO21, SRB11, SRB12, SRB15, SRB15, SRB20, SRB-P1, SRB-TOP1, SUI1, SUI5, SUI7, SUI7, SUI9, SUI15, SUI18, SVK3, SVK4, SVK6, SVK8, SVK16, SVK-TOP2, SVN14, SVN16, SVN-P1, SVN-P1, SVN-P2, SVN-PTW, TUR2, TUR3, TUR8, TUR8, TUR10, TUR12, TUR15, TUR16, TUR17, TUR20, TUR-P2, UKR1, UKR2-3, UKR4-5, UKR10-11, UKR12-13, UKR14-15, WAL1, WAL2-3, WAL2-3, WAL10-11, WAL14-15, WAL-FIN-SP ALB1, ALB4, ALB6, ALB8, ALB9, ALB17, ALB18, ALB19, ALB-P1, ALB-P2, AUT5, AUT6, AUT7, AUT9, AUT10, AUT15, AUT16, AUT19, AUT21, AUT-P1, AUT-PTW, AUT-SP, AUT-TOP1, BEL1, BEL4, BEL6, BEL8, BEL11, BEL14, BEL15, BEL17, BEL-P1, BEL-SP, BIH4-5, BIH10-11, BIH14-15, CRO5, CRO7, CRO9, CRO14, CRO15, CRO16, CRO18, CRO21, CRO-P1, CRO-P2, CZE3, CZE4, CZE5, CZE6, CZE9, CZE12, CZE13, CZE14, CZE15, CZE17, CZE19, CZE-P1, CZE-PTW, CZE-TOP1, CZE-TOP2, DEN4, DEN5, DEN7, DEN9, DEN10, DEN11, DEN13, DEN14, DEN17, DEN19, DEN20, DEN21, DEN-P1, DEN-PTW, DEN-SP, ENG1, ENG6, ENG11, ENG13, ENG14, ENG17, ENG18, ENG-TOP1, ENG-TOP2, ESP6, ESP18, ESP20, ESP-P1, ESP-TOP2, EST1, EST8-9, EST14-15, EURO2, EURO4, EURO6, EURO10, EURO11, FIN2-3, FIN4-5, FIN8-9, FIN12-13, FRA1, FRA5, FRA7, FRA12, FRA13, FRA14, FRA16, FRA18, FRA-SP, FRA-TOP2, GA1, GC1, GD2, GE1, GEO2-3, GEO10-11, GEO12-13, GER4, GER6, GER8, GER9, GER10, GER11, GER15, GER16, GER17, GER18, GER20, GER-TOP2, GF2, GF2, GRE1, GRE6-7, GRE8-9, GRE10-11, GRE-KAZ-SP, HUN2, HUN4, HUN6, HUN7, HUN9, HUN14, HUN15, HUN16, HUN-P2, HUN-TOP2, ICE1, ICE4-5, ISR1, ISR12-13, ISR14-15, ISR-ICE-SP, ITA5, ITA6, ITA7, ITA8, ITA13, ITA19, ITA20, ITA21, ITA-SP, ITA-TOP2, KAZ8-9, KAZ10-11, KAZ14-15, LEG1, LEG9, LUX1, LUX6-7, LUX10-11, LUX14-15, MM1-2, NED1, NED4, NED5, NED6, NED9, NED13, NED14, NED19, NED20, NED-TOP2, POL14-15, POR3, POR4, POR6, POR9, POR10, POR12, POR16, POR20, POR-PTW, POR-TOP1, ROM2, ROM4, ROM7, ROM8, ROM12, ROM15, ROM16, ROM17, ROM19, ROM-SP, SCO2, SCO3, SCO6, SCO8, SCO10, SCO15, SCO17, SCO18, SCO19, SCO-P1, SCO-P2, SCO-TOP1, SCO-TOP2, SRB2, SRB7, SRB9, SRB17, SRB18, SRB21, SRB-P2, SRB-TOP2, SUI4, SUI8, SUI10, SUI14, SUI19, SUI21, SUI-P2, SUI-TOP2, SVK1, SVK5, SVK7, SVK13, SVK17, SVK20, SVK-P2, SVK-SP, SVN1, SVN2, SVN5, SVN6, SVN7, SVN9, SVN10, SVN12, SVN13, SVN15, SVN18, SVN19, SVN20, SVN21, SVN-SP, SVN-TOP1, TUR1, TUR5, TUR6, TUR9, TUR11, TUR13, TUR14, TUR18, TUR19, TUR-PTW, UEFA1, UEFA2, UKR6-7, UKR8-9, WAL8-9, WAL-FIN-SP
G+P Gödöllő
Isaszeg, Bp, csak csere, keresztbe is
2024. június 14.
ALB8, ALB9, ALB10, ALB14, ALB20, ALB21, ALB-P2, ALB-PTW, AUT11, AUT14, AUT16, AUT18, AUT-TOP2, BEL2, BEL3, BEL5, BEL12, BEL16, BEL17, BEL18, BEL-P2, BIH-UKR-SP, CRO1, CRO3, CRO9, CRO14, CRO15, CRO-PTW, CZE3, CZE5, CZE6, CZE13, CZE17, CZE20, CZE-P1, DEN4, DEN15, DEN21, ENG2, ENG5, ENG6, ENG8, ENG11, ENG12, ENG17, ENG18, ENG-TOP2, ESP3, ESP17, ESP19, ESP-SP, EST12-13, EST14-15, EURO4, EURO6, EURO8, EURO10, FIN4-5, FIN14-15, GE1, GE2, GEO2-3, GEO4-5, GEO8-9, GEO12-13, GER1, GER8, GER10, GER15, GER-P2, GRE12-13, GRE-KAZ-SP, HUN6, HUN16, HUN19, HUN20, ICE2-3, ICE4-5, ISR2-3, ISR14-15, ITA6, ITA8, ITA11, ITA13, ITA17, ITA-TOP2, KAZ2-3, KAZ6-7, KAZ8-9, LEG5, LEG9, LUX10-11, NED1, NED4, NED6, NED9, NED18, POL2-3, POL4-5, POL-EST-SP, POR2, POR5, POR8, POR20, POR-PTW, ROM3, ROM7, ROM11, SCO2, SCO4, SCO8, SCO10, SCO14, SCO19, SRB2, SRB6, SRB-P1, SRB-TOP2, SUI1, SUI4, SUI9, SUI16, SVK1, SVK11, SVK19, SVK-P2, SVN1, SVN11, SVN14, SVN-P1, SVN-PTW, TOPPS1, TUR6, TUR10, TUR11, TUR13, TUR18, UEFA1, UEFA3, UKR4-5, UKR10-11, UKR12-13, WAL1, WAL-FIN-SP AUT5, AUT12, AUT13, BEL19, BEL20, BEL-PTW, CRO4, CRO6, CRO21, CRO-SP, CZE11, DEN-SP, DEN-TOP2, ENG7, ENG16, ENG19, ENG20, ENG-P2, ESP5, ESP6, ESP8, ESP-SP, EST4-5, EURO7, FIN1, FRA12, FRA20, FRA-SP, GA2, GB2, GC2, GER21, GRE2-3, HUN7, HUN8, HUN12, HUN-PTW, ISR1, ISR6-7, ITA10, ITA-P2, ITA-PTW, ITA-SP, KAZ4-5, LEG3, LUX1, LUX8-9, LUX12-13, NED8, NED10, NED15, NED16, NED20, POR3, POR15, POR16, POR19, POR21, POR-SP, ROM1, ROM12, ROM-SP, SCO-P2, SCO-SP, SRB7, SRB9, SUI20, SUI-P2, SVK15, SVK-SP, SVN6, SVN18, SVN-SP, SVN-TOP1, TUR1, TUR3, TUR5, TUR8, TUR19, TUR20, TUR-SP, TUR-TOP2, UKR6-7
Végvári György Pécs
2024. június 14.
ALB5, ALB5, ALB13, ALB15, ALB16, ALB19, ALB19, ALB-TOP1, AUT5, AUT10, AUT10, AUT10, AUT13, AUT13, AUT16, AUT19, AUT21, AUT21, AUT-PTW, BEL5, BEL14, BEL18, BEL-P2, BEL-TOP1, BEL-TOP1, BIH2-3, BIH-UKR-SP, CRO1, CRO1, CRO1, CRO3, CRO7, CRO12, CRO21, CRO-TOP1, CZE4, CZE-TOP2, DEN5, DEN12, DEN14, DEN20, DEN20, DEN-P2, DEN-P2, ENG2, ENG2, ENG3, ENG5, ENG17, ENG17, ENG18, ENG18, ENG19, ENG19, ENG-PTW, ENG-PTW, ENG-TOP1, ENG-TOP1, ENG-TOP2, ESP1, ESP1, ESP1, ESP1, ESP1, ESP4, ESP17, ESP18, ESP18, ESP18, EST2-3, EURO5, FIN1, FIN1, FIN2-3, FIN4-5, FIN10-11, FIN14-15, FIN14-15, FIN14-15, FRA4, FRA7, FRA7, FRA12, FRA18, FRA18, FRA18, FRA-TOP2, FRA-TOP2, FRA-TOP2, GD2, GEO8-9, GEO14-15, GEO-LUX-SP, GEO-LUX-SP, GER3, GER8, GER17, GRE4-5, GRE6-7, GRE6-7, GRE8-9, GRE-KAZ-SP, GRE-KAZ-SP, HUN13, HUN-P2, HUN-P2, HUN-P2, ICE6-7, ISR2-3, ISR2-3, ISR6-7, ISR14-15, ISR14-15, ITA4, ITA4, ITA4, ITA5, ITA16, ITA16, ITA18, ITA19, ITA19, KAZ2-3, KAZ2-3, KAZ2-3, KAZ2-3, KAZ4-5, KAZ6-7, KAZ6-7, LEG1, LEG1, LEG1, LEG1, LUX4-5, LUX4-5, LUX4-5, LUX6-7, LUX10-11, MM1-2, NED14, NED19, NED19, NED19, POL2-3, POL2-3, POL4-5, POR1, POR2, POR3, POR8, POR8, POR10, POR19, ROM4, ROM5, ROM7, ROM7, ROM12, ROM15, ROM17, ROM18, ROM18, ROM21, ROM-TOP2, SCO3, SCO5, SCO8, SCO13, SCO17, SCO20, SCO-P1, SCO-P1, SCO-P1, SCO-P1, SCO-TOP1, SCO-TOP1, SRB10, SRB10, SRB16, SRB18, SRB18, SUI6, SUI14, SUI15, SUI15, SUI15, SUI17, SUI19, SUI21, SUI-P1, SUI-TOP1, SVK3, SVK3, SVK3, SVK3, SVK3, SVK3, SVK3, SVK3, SVK6, SVK8, SVK11, SVK11, SVK12, SVK14, SVK15, SVN5, SVN7, SVN7, SVN13, SVN13, SVN14, SVN16, SVN16, SVN-P1, TOPPS1, TOPPS1, TUR2, TUR5, TUR8, TUR9, TUR13, TUR17, TUR18, TUR19, TUR20, TUR-PTW, UEFA2, UEFA2, UEFA2, UKR8-9, UKR8-9, UKR10-11, UKR10-11, UKR10-11, UKR12-13, WAL2-3, WAL4-5, WAL4-5, WAL4-5, WAL4-5, WAL4-5, WAL4-5, WAL4-5, WAL4-5, WAL-FIN-SP, WAL-FIN-SP, WAL-FIN-SP HUN1, HUN3, HUN4, HUN5, HUN11, HUN12, HUN15, HUN-SP, HUN-TOP1, HUN-TOP2
mxcamp Zalaegerszeg
2024. június 14.
ALB2, ALB4, ALB4, ALB10, ALB16, ALB21, ALB-PTW, ALB-TOP2, AUT13, BEL1, BEL2, BEL4, BEL12, BIH1, BIH1, CRO13, CRO19, CRO-PTW, CZE13, CZE21, DEN3, DEN3, DEN8, DEN12, DEN-TOP1, ENG7, ENG-PTW, ESP7, ESP15, ESP16, ESP-TOP1, ESP-TOP2, EST2-3, EST10-11, EURO6, EURO7, EURO7, EURO10, FIN8-9, FIN10-11, FIN10-11, FIN10-11, FRA8, FRA8, FRA15, FRA20, FRA21, FRA-P1, GE2, GEO-LUX-SP, GER14, GER16, GER16, GER17, GER-P1, GER-PTW, GER-PTW, GRE2-3, GRE2-3, HUN5, HUN5, HUN9, HUN17, ICE12-13, ISR2-3, ISR2-3, ISR14-15, ITA2, ITA9, ITA10, ITA10, ITA15, ITA16, ITA19, KAZ8-9, KAZ12-13, LEG2, LEG2, LUX2-3, NED1, NED12, NED12, POR21, POR-PTW, ROM1, ROM6, ROM7, ROM20, ROM-PTW, SCO4, SCO16, SCO16, SCO16, SCO21, SCO21, SRB2, SRB3, SRB11, SUI1, SUI1, SUI8, SUI9, SUI9, SUI-TOP1, SVK2, SVK4, SVK4, SVK16, SVK16, SVN16, SVN-P2, TUR-TOP1, TUR-TOP1, UEFA3, UKR6-7, UKR12-13, WAL14-15 ALB6, ALB7, ALB8, ALB9, ALB12, ALB14, ALB15, ALB17, ALB18, ALB20, ALB-TOP1, AUT1, AUT3, AUT7, AUT9, AUT15, AUT16, AUT18, AUT19, AUT20, AUT-P2, AUT-PTW, AUT-SP, BEL3, BEL5, BEL6, BEL8, BEL10, BEL11, BEL14, BEL15, BEL17, BEL18, BEL19, BEL21, BEL-P2, BEL-PTW, BEL-TOP1, BIH2-3, BIH6-7, BIH10-11, BIH14-15, CRO2, CRO3, CRO4, CRO5, CRO8, CRO10, CRO11, CRO14, CRO15, CRO16, CRO18, CRO21, CRO-P1, CRO-SP, CRO-TOP1, CZE1, CZE2, CZE4, CZE6, CZE8, CZE11, CZE14, CZE17, CZE18, CZE20, CZE-SP, CZE-TOP1, DEN4, DEN7, DEN9, DEN10, DEN13, DEN14, DEN15, DEN17, DEN18, DEN20, DEN21, DEN-P1, DEN-P2, DEN-SP, ENG1, ENG3, ENG5, ENG6, ENG10, ENG16, ENG19, ENG20, ENG21, ENG-SP, ESP4, ESP8, ESP9, ESP11, ESP13, ESP14, ESP19, ESP-P1, ESP-P2, EST1, EST4-5, EST8-9, EST14-15, EURO1, EURO3, EURO4, EURO11, FIN4-5, FIN10-11, FIN12-13, FRA1, FRA4, FRA5, FRA6, FRA7, FRA11, FRA12, FRA13, FRA14, FRA17, FRA18, FRA19, FRA-PTW, GB1, GB2, GC1, GD1, GD2, GEO1, GEO4-5, GEO10-11, GER1, GER2, GER4, GER5, GER6, GER9, GER10, GER12, GER13, GER15, GER18, GER20, GER-TOP1, GF1, GF2, GRE4-5, GRE6-7, GRE8-9, GRE10-11, GRE12-13, HUN2, HUN4, HUN6, HUN10, HUN11, HUN13, HUN14, HUN16, HUN-P1, HUN-P2, HUN-SP, ICE1, ICE4-5, ICE6-7, ISR4-5, ISR12-13, ISR-ICE-SP, ITA5, ITA6, ITA9, ITA10, ITA11, ITA12, ITA14, ITA18, ITA20, ITA21, ITA-P1, ITA-P2, ITA-SP, ITA-TOP1, KAZ1, KAZ2-3, KAZ4-5, KAZ6-7, KAZ10-11, KAZ12-13, KAZ14-15, LEG3, LEG4, LEG6, LEG7, LEG8, LEG10, LUX4-5, LUX6-7, LUX10-11, LUX12-13, MM1-2, NED7, NED8, NED10, NED13, NED18, NED-P2, NED-PTW, NED-TOP2, POL1, POL4-5, POL14-15, POR1, POR2, POR3, POR4, POR7, POR9, POR10, POR12, POR13, POR20, POR21, POR-P1, ROM2, ROM4, ROM5, ROM8, ROM12, ROM13, ROM14, ROM16, ROM17, ROM19, ROM-P1, ROM-SP, ROM-TOP1, SCO3, SCO5, SCO6, SCO7, SCO8, SCO10, SCO11, SCO13, SCO15, SCO17, SCO19, SCO-P1, SCO-PTW, SCO-SP, SCO-TOP1, SRB1, SRB8, SRB9, SRB15, SRB16, SRB17, SRB18, SRB21, SRB-P1, SRB-PTW, SRB-SP, SRB-TOP1, SRB-TOP2, SUI1, SUI3, SUI5, SUI6, SUI10, SUI14, SUI16, SUI17, SUI19, SUI21, SUI-P1, SUI-PTW, SUI-TOP2, SVK3, SVK4, SVK8, SVK13, SVK17, SVK18, SVK19, SVK-P1, SVK-P2, SVK-PTW, SVK-SP, SVK-TOP1, SVN4, SVN5, SVN7, SVN9, SVN10, SVN11, SVN17, SVN18, SVN20, SVN21, SVN-P1, SVN-PTW, SVN-SP, SVN-TOP1, SVN-TOP2, TOPPS1, TUR1, TUR3, TUR4, TUR11, TUR12, TUR19, TUR-P1, TUR-P2, TUR-PTW, TUR-SP, UEFA1, UEFA2, UKR8-9, WAL6-7, WAL8-9, WAL10-11, WAL12-13, WAL-FIN-SP
Szili Debrecen
Minden matricám eladó 60 ft /db a sima , a fényesek 100 ft/ db írj rám bátran, gyorsan válaszolok ;)
2024. június 14.
ALB16, AUT2, AUT3, AUT17, AUT-P1, AUT-PTW, CRO1, CRO3, CRO5, CRO7, CZE-SP, DEN3, DEN9, ENG2, ENG5, ENG11, ENG-PTW, ESP1, ESP3, ESP8, EURO4, FRA7, GER6, GER14, GER19, GER-SP, GRE-KAZ-SP, ISR2-3, ITA21, KAZ2-3, LEG1, LUX10-11, NED5, NED6, POL2-3, POL4-5, POR10, ROM17, SRB2, SRB4, SRB20, SUI10, SUI17, SUI18, SVK3, SVK18, SVN10, TOPPS1, TUR17, TUR19, UKR4-5, UKR14-15, WAL4-5, WAL-FIN-SP ALB7
Atesz77 Budapest 13.
2024. június 14.
ALB8, ALB8, ALB10, ALB12, ALB17, ALB17, ALB-TOP2, AUT4, AUT4, AUT5, AUT11, AUT14, AUT14, AUT15, AUT18, AUT-TOP2, BEL2, BEL4, BEL5, BEL9, BEL20, BEL21, BEL-P2, BEL-PTW, BIH2-3, BIH8-9, CRO14, CRO14, CRO19, CRO20, CRO20, CRO-PTW, CRO-SP, CZE5, CZE12, CZE18, CZE21, DEN13, DEN15, DEN19, ENG7, ENG13, ENG13, ENG14, ENG14, ENG14, ENG15, ENG-PTW, ENG-PTW, ESP2, ESP3, ESP3, ESP3, ESP3, ESP13, ESP13, ESP15, ESP-P2, ESP-P2, ESP-TOP1, EST1, EST4-5, EST6-7, EST10-11, EURO4, FIN10-11, FRA2, FRA4, FRA10, FRA10, FRA11, FRA12, FRA19, FRA-P1, GD1, GE2, GEO-LUX-SP, GEO-LUX-SP, GER4, GER5, GER7, GER8, GER12, GER12, GER16, GRE12-13, GRE12-13, HUN1, HUN3, HUN19, HUN-PTW, ICE8-9, ICE8-9, ISR2-3, ISR2-3, ISR8-9, ISR10-11, ITA2, ITA8, ITA8, ITA10, ITA10, ITA15, ITA16, ITA16, ITA-PTW, ITA-TOP2, ITA-TOP2, KAZ2-3, KAZ8-9, KAZ12-13, LEG2, LUX4-5, LUX4-5, MM1-2, NED11, NED12, NED13, NED21, NED21, NED-P2, NED-PTW, NED-TOP2, POL4-5, POL6-7, POL6-7, POL-EST-SP, POR3, POR15, POR-SP, POR-TOP2, ROM1, ROM3, ROM7, ROM11, ROM15, ROM17, ROM20, ROM-PTW, SCO3, SCO10, SCO13, SCO17, SCO17, SRB2, SRB10, SRB16, SRB19, SUI2, SUI3, SUI12, SUI19, SUI20, SVK1, SVK1, SVK4, SVK8, SVK11, SVK12, SVN4, SVN6, SVN19, SVN21, SVN-P2, SVN-TOP2, TUR1, TUR1, TUR7, TUR12, TUR14, TUR-TOP1, UEFA2, UKR10-11, UKR10-11, WAL10-11, WAL14-15, WAL-FIN-SP ALB1, ALB4, ALB9, ALB11, ALB13, ALB14, ALB18, ALB19, ALB-P2, ALB-SP, AUT2, AUT3, AUT6, AUT8, AUT10, AUT12, AUT16, AUT19, AUT-P1, AUT-P2, AUT-SP, AUT-TOP1, BEL6, BEL10, BEL11, BEL15, BEL17, BEL-P1, BEL-SP, BEL-TOP2, BIH4-5, BIH10-11, CRO2, CRO5, CRO7, CRO8, CRO10, CRO11, CRO15, CRO16, CRO17, CRO18, CRO-P1, CRO-P2, CRO-TOP2, CZE3, CZE4, CZE7, CZE9, CZE11, CZE17, CZE19, CZE20, CZE-PTW, CZE-SP, CZE-TOP2, DEN1, DEN4, DEN5, DEN8, DEN12, DEN14, DEN17, DEN-PTW, DEN-SP, ENG4, ENG5, ENG6, ENG8, ENG9, ENG11, ENG18, ENG19, ESP1, ESP6, ESP11, ESP12, ESP19, ESP21, ESP-P1, ESP-PTW, ESP-SP, ESP-TOP2, EST8-9, EST12-13, EST14-15, EURO1, EURO2, EURO7, EURO8, FIN1, FIN4-5, FIN6-7, FIN12-13, FRA3, FRA5, FRA6, FRA7, FRA14, FRA15, FRA17, FRA20, FRA-P2, FRA-PTW, FRA-SP, FRA-TOP1, FRA-TOP2, GD2, GE1, GEO1, GEO6-7, GEO10-11, GER1, GER10, GER11, GER13, GER15, GER17, GER18, GER-P1, GER-PTW, GER-SP, GER-TOP1, GF1, GRE4-5, HUN2, HUN4, HUN5, HUN9, HUN10, HUN12, HUN14, HUN16, ICE1, ICE4-5, ICE6-7, ICE12-13, ISR1, ISR4-5, ISR6-7, ISR-ICE-SP, ITA3, ITA11, ITA13, ITA18, ITA19, ITA20, ITA21, ITA-P2, ITA-SP, KAZ10-11, KAZ14-15, LEG1, LEG5, LEG6, LEG8, LUX6-7, LUX12-13, NED2, NED6, NED7, NED9, NED10, NED14, NED16, NED17, NED18, NED19, NED-P1, NED-SP, NED-TOP1, POL1, POL2-3, POL8-9, POL10-11, POL12-13, POR1, POR8, POR14, POR-TOP1, ROM2, ROM6, ROM8, ROM16, ROM19, ROM21, ROM-P2, ROM-SP, ROM-TOP1, ROM-TOP2, SCO4, SCO6, SCO11, SCO15, SCO20, SCO-P1, SCO-SP, SCO-TOP1, SCO-TOP2, SRB1, SRB3, SRB4, SRB5, SRB6, SRB7, SRB8, SRB11, SRB12, SRB13, SRB17, SRB21, SRB-PTW, SUI1, SUI9, SUI14, SUI16, SUI21, SUI-PTW, SUI-SP, SUI-TOP2, SVK2, SVK3, SVK6, SVK7, SVK9, SVK17, SVK19, SVK20, SVK21, SVK-P1, SVK-SP, SVN1, SVN7, SVN8, SVN9, SVN13, SVN15, SVN18, SVN20, SVN-P1, SVN-PTW, SVN-SP, SVN-TOP1, TOPPS1, TUR2, TUR4, TUR13, TUR15, TUR16, TUR17, TUR18, TUR-P1, TUR-SP, UEFA1, UKR2-3, WAL2-3, WAL4-5, WAL6-7, WAL8-9, WAL12-13